BODY  START
Ve Fitness centru Fitbox Kladno
Každé úterý a čtvrtek od 19:00
Náplň hodiny
Jsem rád že vám mohu představit úplně novou hodinu, kterou jsem nazval „BODY START„. Tuto hodinu jsem navrhl jako vstup/začátek na skupinové hodiny a na zaktivizování vnitřních svalů. Hodina bude vedena v pomalém, až středním tempu. Bude zaměřena hlavně na začínající, nebo mírně pokročilé cvičence, které s cvičením začínají, nebo se chtějí správně naučit cvičit. Během těchto hodin se naučíte správně dýchat, cvičit bez zbytečných chyb a hlavně budete cvičit tak, abyste se cítili lépe. I když je hodina určena spíše začátečníkům, určitě by si hodinu neměli nechat ujít i lidi co nemají dostatečně posílený střed těla (CORE), trpí bolesti zad, nebo mají nějakou disbalanci. Věk ani pohlaví nehraje žádnou roli a určitě může přijít kdokoliv.

S čím vším se na hodině můžeš setkat?
Určitě si vyzkoušíme prvky z Fit boxu (boucháníčko do pytle), na pomoct si vezmeme nějaký malé činky, na protažení těla využijeme TRX a mnoho dalšího, určitě se máte na co těšit.

Celá hodina bude navržena podle vašich požadavků a cviky budou rozvrženy, tak abyste během jedné hodiny procvičili celé tělo od lýtka po ramena.

Tato hodina je jedinečná a určitě stojí za vyzkoušení :)
Kdy: Každé úterý a čtvrtek  od 19:00
Kde: Kladno - Fit domeček
Web fitness centra: www.fitboxkladno.cz
Adresa
Dr. Vrbenského 33 272 01 Kladno

Kontakt
Email: fitboxkladno@fitboxkladno.cz
Telefon: 775 05 88 78