Cross fitness
Ve Fitness centru Fitbox Kladno
Každé úterý od 20:00
Náplň hodiny
Hodina je zaměřena na zlepšení fyzické kondice, tvarování těla, nabrání svalové hmoty při čemž dojde ke ztrátě tukové zásoby. Zažiješ zde různé tréninkové modulace s velkou dávkou cviků. Využívám všechny možné pomůcky, které často obměňuji. Měříš sílu s vlastním tělem, který často využíváme jako závaží. Na hodině zažiješ například TABATU, HIIT, iRacing a mnoho dalšího. Snažím se, aby každá hodina byla svým způsobem jedinečná a neopakovala se. Musím říct, že za tu dobu co vedu hodiny, jsem celkem vytvořil přes 100 různých tréninkových hodin, které byli vždy v něčem odlišné. Proto na mých hodinách nedochází ke stagnaci nebo k stereotypu. Pokud chceš začít se sebou něco dělat, je moje hodina to pravé ořechové. Zažiješ sice spoustu dřiny, ale jako každá dřina i tato bude mít výsledky, které opravdu za tu námahu stojí.

Jsi začátečník/ mírně pokročilý a bojíš se přijít?
Nemusíš se vůbec bát, každé stanoviště má dvě, nebo tři úrovně zvládnutí. Cviky jsou názorně předvedeny, a pokud nebudeš schopný provést cvik na nejednoduší úrovni , upraví se cvik přímo na tebe…. Není to ostuda, každý z nás byl na stejném začátku, jako jsi teď ty. Je to jen na tobě, jestli se chceš posunout dopředu, nebo zůstat na místě. Na hodině se ti nikdo smát nebude, nebo se nad tebou povyšovat, to ti slibuji.

Jsi pokročilý / profesionál a nevíš, jestli se nebudeš nudit?
Hodiny jsou konstruovány tak, aby každý si přišel na to své. Tedy pokud se chceš „zničit“ máš tu prostor. Nebo jsi přišel jen prostě „vypnout“? Nikdo ti to nebude mít za zlé. Jediný s kým bojuješ celou hodinu, jsi jen ty sám. Překonáš sám sebe? Já ti k tomu mohu pomoct. Stačí jen přijít.
Kdy: Každé úterý  od 20:00-21:00
Kde: Kladno - Fit domeček
Web fitness centra: www.fitboxkladno.cz
Adresa
Dr. Vrbenského 33 272 01 Kladno

Kontakt
Email: fitboxkladno@fitboxkladno.cz
Telefon: 775 05 88 78