Fitbox Kladno
WEB: www.fitboxkladno.cz
Boostup academy
WEB: www.mujgym.cz
Predator race
WEB: www.predatorace.cz
Fitness centrum Slaný
WEB: www.fitnessklub-slany.cz

Fitness klub Slaný (Fight arena fitness klub)


Skvělý klub ve slaném, kam si můžete přijít zvednout nějaké to železo, anebo se zapotit na nějakou tu skupinovku. Moje skupinová hodina s názvem Crossfit, má pravidelnou frekvenci a to každou neděli od 16:00 do 17:00. Občas zaskakuji za Lukáše či Tomáše, kteří mají pod křídly hodinu „Hard trénink“. Tyto hodiny jsou pravidelně v úterý 17:00 - 18:00 a pátek 17:30 - 18:30.
Web: www.fitnessklub-slany.cz

Predator race


Aktivně spolupracuji s PREDATOR RACE. Díky této spolupráci jsem se stal hlavním trenérem tréninkové skupiny PREDATOR WORKOUT KLADNO. O této skupině si můžete přečíst více zde. Spolu se snažíme připravit i úplné začátečníky na překážkové závody typu PREDATOR RACE a pomáháme rozhýbat i ty největší lenochy :) .
Web: www.predatorrace.cz

Fitbox Kladno (fit domeček)


Centrum nabízí spoustu skupinových hodin, ale mě najdete pouze na dvou. V úterý spolu válčíme na hodině Cross fitnes, který je od 20:00 - 21:00. A ve čtvrtek na hodině Predator workout také od 20:00.
Obě hodiny jsou zaměřené tak, aby došlo k co možná nejvíce zapojení celého těla. Při pravidelné návštěvě vám mohu slíbit zlepšení, jak ve fyzické kondici, tak i zvětšení síly.
Web: www.fitboxkladno.cz

House of Pain


Fitko je konstruované ve stylu Amerických crossfitových tělocvičen. Proto jsem byl velice rád, když mě majitel oslovil o spolupráci a umožnil mi tam dělat nějaké skupinové hodiny.
Spolu si můžeme zacvičit každou středu od 17:00 na hodině iRacing
Web: www.houseofpain.cz