iRACING
Ve fitness centru HOUSE OF PAIN
Každou středu od 17:00
Náplň hodiny
Kdy: Každou středu a neděli od 17:00 - 18:00
Kde: Slaný - House of pain
Web fitness centra: www.houseofpain.cz
Adresa
House of pain
Stehlíkova 1451/1 Slaný

Kontakt
Email: info@houseofpain.cz
Telefon: +420 728 917 973
Tato hodina je jedinečná v tom, že jí nikde jinde nemůžete zažít a to proto, že jsem si jí zcela sám vymyslel a upravil, podle svých vlastní zkušeností.

V čem je hodina tak výjimečná?
Hlavní krása spočívá v tom, že nikdo neví, co se bude na hodině cvičit, jak se bude cvičit. Osobně nemám rád stereotyp, proto se snažím kombinovat různé tréninkové metody, ať známe, nebo mnou upravené. K tomu se snažím různě kombinovat cviky, které zapojí co nejvíce svalů. Preferuji hlavně cvičení s vlastní váhou, ale na hodině si určitě nějakého toho železa dotkneš, zvedneš si nějaký ten kettlebell a hodíš o zem s nějakým tím medicinbalem.

Na hodině zažiješ například kombinace HIITu a TABATY, nebo si zacvičíš ve stylu insenity, pak se dostaneš na vrchol pomocí pyramidy a mnoho dalšího. Hrozně rád experimentuji a snažím se, aby byla hodina co nejvíce výživná a splnila očekávání co nejvíce lidem. Další kouzlo je v tom, že je jedno jestli přijde úplný začátečník, nebo profesionální sportovec, oba si zacvičí podle svých možností. Na hodiny chodí jak, něžné pohlaví, tak i ostřílení muži.

Tato hodina je zaměřená na celkový rozvoj těla. Zlepšíš si zde svou výbušnost, získáš lepší kondici a shodíš nějaké to kilo tuku.
Nové studie prokázali, že cvičení ve vysoké tepové frekvenci je daleko lepší na redukci tuku, než samotné dlouho preferované posilování.
Do svých tréninků zařazuji jak posilování, tak i kardio cviky. Takže se nikdo nebude moc vymlouvat, že na něj funguje víc posilování, nebo kardio :D.

Věřím, že se ti bude hodina líbit a těším se na tvou návštěvu