Kuchařka na míru

Je mi ctí vám konečně představit rok mého úsilí a zkušeností v oblasti výživy. Hrdě vám představuji jedinečnou kuchařku, která nemá ve světě konkurenci. Kuchařka a dietní jídelníček v jednom.

Co kuchařka dokáže?

Budu od vás potřebovat následující údaje

Kuchařka na míru pracuje s vaším výdejem energie, na kterém závisí váš nutný příjem energie (potrava). Optimální stav (pokud chcete udržet váhu) je docílení rovnováhy mezi vydanou/přijatou energii (příjem - výdej = 0). Během hubnutím je výdej o trošku větší cca v rozmezích 10 - 15%. Kuchařka obsahuje recepty, které jsou přepočítány na váš nutný příjem, ať už se jedná o hubnutí, nebo udržení váhy. Ve zkratce jsou recepty ušitý přímo na vás. Uvedeme si příklad s oblíbeným a jednoduchým jídlem „Těstoviny s tuňákem“. Receptů na internetu je mraky, hmotnost jednotlivých ingredienci se liší v každém receptu. Ten kdo chce své jídlo mít pod kontrolou, musí přepočítat množství ingrediencí na sebe. Což znamená najít na internetu nutriční hodnoty pro těstoviny pro tuňáka, olej atd. Následně přepočítat, kolik čeho musí sníst k dodržení požadovaného příjmu energie, aby nedošlo k jeho překročení, nebo naopak k nedodržení. V mé kuchařce již najdete recepty přepočítané právě na vás. Bez dalšího zbytečného přepočítávání, nebo hledání nutričních hodnot.

Jméno a příjmení


Vaše jméno slouží k vytvoření hezkého jídelníčku. Pokud si nepřejete sdělit vaše jméno, stačí přezdívka.Datum narození


Váš věk je důležitý pro zjištění bazálního metabolismu. Proto si nepřidávejte, nebo neubírejte.Váha


Vaše váha je důležitá pro zjištění bazálního metabolismu. Proto si nepřidávejte, nebo neubírejte.Výška

Vaše výška je důležitá pro zjištění bazálního metabolismu. Proto si nepřidávejte, nebo neubírejte.Denní program


Zhruba napsat váš každodenní „rituál“. Kdy vstáváte, kdy chodíte spát, kolik hodin strávíte v práci.Stručně popsat váš výdej


Za výdej se počítá vaše práce (jestli se jedná o sedavou či aktivní pracovní pozici), dále pokud provádíte nějakou aktivitu (chůze, tréninky, práce doma).  Pokud se jedná o tréninky, bylo by dobré zmínit jak často a o jaké tréninky se jedná.


Telefonní číslo


Vaše telefonní číslo využívám jako variabilní symbol. Nemusíte se bát, že vám budou chodit otravné SMS, nebo že vám budu v noci volat :). Pokud by jste nechtěli zveřejnit vaše číslo můžete použít poslední čtyři čísla, které zadáte do variabilního čísla při převodu peněz.

Postup objednání jídelníčku

Je nutné napsat poptávku na kuchařku a to na email: petr@duchektrener.cz . Váš mail by měl obsahovat předmět „Kuchařka na míru “ a potřebné údaje pro vytvoření kuchařky, které jsou víše. Z toho to mailu vám přijde co nejdříve odpověď s informací o ceně (199kč) a nutnosti zaplacení požadované částky na bankovní účet, který dostanete v mailu. Po připsání požadované částky na můj bankovní účet je vám obratem poslána kuchařka ve formátu PDF na mail, kterým jste prováděli poptávku. Kuchařka je vám poslán do 24 - 48hodin po přepsání částky na účet. Je nutné si uvědomit, že banky nedělají převody během víkendu, nebo státních svátků.

Jsi na váškách a máš nějaký dotaz? Napiš mi