Jsi na váškách a máš nějaký dotaz? Napiš mi

Budu od vás potřebovat následující údaje

Postup objednání jídelníčku

Objemový jídelníček

Je nutné napsat poptávku na jídelníček a to na email:petr@duchektrener.cz . Váš mail by měl obsahovat předmět „Objemový jídelníček“ a potřebné údaje pro vytvoření jídelníčku, které jsou víše. Z tohoto mailu vám přijde co nejdříve odpověď s informací o ceně (350kč) a nutnosti zaplacení požadované částky na bankovní účet, který dostanete v mailu. Po připsání požadované částky na můj bankovní účet je vám obratem poslán jídelníček ve formátu PDF na mail, kterým jste prováděli poptávku. Jídelníček je vám poslán do 24 - 48hodin po přepsání částky na účet. Je nutné si uvědomit, že banky nedělají převody během víkendu, nebo státních svátků.

Tento druh jídelníčku slouží hlavně k nabrání svalové hmoty. V jídelníčku se snažím dodržet nejlepší vyvážení majoritních složek (bílkoviny, sacharidy a tuky). Většinou počítám s 1,6 - 1,9g bílkovinami na 1kg váhy u muže a u dívky to mám 1,2 - 1,4g. Pokud by jste chtěli změnit poměr bílkovin není problém. Nicméně zvyšovat bílkoviny moc nedoporučuji, i když se můžete dočíst na internetu daleko větší čísla například 2,6+ g na 1kg. Zbytečně extrémně zatěžujete játra a za další lidské tělo stejně dokáže vstřebat jen určitou část bílkovin na jednou.

Bohužel často musím sahat pro pomoc do doplňků stravy (nejčastěji protein). Je to hlavně z důvodu splnění požadovaného příjmu bílkovin. Jídelníček je rozdělen na šest kombinací, které můžete libovolně kombinovat. Klidně celý týden jíst pouze jednu kombinaci, nebo každý den jinou. Je to čistě na vás jak se k tomu postavíte. V jídelníčku naleznete jednouchá a rychlá jídla, které zvládne každý. Potraviny jsem volil cenově dostupné pro většinu lidí.

Pokud by jste měli zájem o jídelníček stačí napsat mail na adresu petr@duchektrener.cz , do předmětu napište „OBJEMOVÝ JÍDELNÍČEK“. Dále od vás budu potřebovat následující informace, abych mohl co nejlépe vytvořit jídelníček na vás.

Jméno a příjmení


Vaše jméno slouží k vytvoření hezkého jídelníčku. Pokud si nepřejete sdělit vaše jméno, stačí přezdívka.Datum narození


Váš věk je důležitý pro zjištění bazálního metabolismu. Proto si nepřidávejte, nebo neubírejte.Váha


Vaše váha je důležitá pro zjištění bazálního metabolismu. Proto si nepřidávejte, nebo neubírejte.Výška

Vaše výška je důležitá pro zjištění bazálního metabolismu. Proto si nepřidávejte, nebo neubírejte.Denní program


Zhruba napsat váš každodenní „rituál“. Kdy vstáváte, kdy chodíte spát, kolik hodin strávíte v práci.Stručně popsat váš výdej


Za výdej se počítá vaše práce (jestli se jedná o sedavou či aktivní pracovní pozici), dále pokud provádíte nějakou aktivitu (chůze, tréninky, práce doma).  Pokud se jedná o tréninky, bylo by dobré zmínit jak často a o jaké tréninky se jedná.


Stručně popsat váš příjem (jídlo)


Pokud máte nějaké jídlo, které nemůžete, nechcete jíst, je nutné ho zmínit. Bylo by dobré říct, i jaké jídlo máte ráda, abych se mohl pokusit toto jídlo zařadit do vašeho jídelníčku (pokud to bude možné).Telefonní číslo


Vaše telefonní číslo využívám jako variabilní symbol. Nemusíte se bát, že vám budou chodit otravné SMS, nebo že vám budu v noci volat :). Pokud by jste nechtěli zveřejnit vaše číslo můžete použít poslední čtyři čísla, které zadáte do variabilního čísla při převodu peněz.