Budu od vás potřebovat následující údaje

Postup objednání jídelníčku

Sacharidové vlny

Máte možnost si vybrat mezi jedno vrcholovými a dvou vrcholovými vlnami. Obě verze jsou účinné, i když dvou vrcholový způsob je o trochu účinnější. V obou případech se jedná o účinnou dietu, která opravdu funguje. Více o této dietě si můžeš přečíst ZDE. Najdeš tam rady a postup jak dietu držet, aby byla co nejúčinnější. Sacharidové vlny jsou výborné pro tvarování a snižování podkožního tuku, který jde dolu jako poslední.

Cena mého jídelníčku, který napíšu přímo na vás je 300kč. K sestavení jídelníčku budu potřebovat několik informací, které mi pomohou „ušít“ jídelníček právě na vás.

Je nutné napsat poptávku na jídelníček a to na email: petr@duchektrener.cz . Váš mail by měl obsahovat předmět „Sacharidové vlny na míru (jedno vrcholové nebo dvouvrcholové) “ a potřebné údaje pro vytvoření jídelníčku, které jsou víše. Z tohoto mailu vám přijde co nejdříve odpověď s informací o ceně (300kč) a nutnosti zaplacení požadované částky na bankovní účet, který dostanete v mailu. Po připsání požadované částky na můj bankovní účet je vám obratem poslán jídelníček ve formátu PDF na mail, kterým jste prováděli poptávku. Jídelníček je vám poslán do 24 - 48hodin po přepsání částky na účet. Je nutné si uvědomit, že banky nedělají převody během víkendu, nebo státních svátků.

Jméno a příjmení


Vaše jméno slouží k vytvoření hezkého jídelníčku. Pokud si nepřejete sdělit vaše jméno, stačí přezdívka.Datum narození


Váš věk je důležitý pro zjištění bazálního metabolismu. Proto si nepřidávejte, nebo neubírejte.Váha


Vaše váha je důležitá pro zjištění bazálního metabolismu. Proto si nepřidávejte, nebo neubírejte.Výška

Vaše výška je důležitá pro zjištění bazálního metabolismu. Proto si nepřidávejte, nebo neubírejte.Denní program


Zhruba napsat váš každodenní „rituál“. Kdy vstáváte, kdy chodíte spát, kolik hodin strávíte v práci.Stručně popsat váš výdej


Za výdej se počítá vaše práce (jestli se jedná o sedavou či aktivní pracovní pozici), dále pokud provádíte nějakou aktivitu (chůze, tréninky, práce doma).  Pokud se jedná o tréninky, bylo by dobré zmínit jak často a o jaké tréninky se jedná.


Stručně popsat váš příjem (jídlo)


Pokud máte nějaké jídlo, které nemůžete, nechcete jíst, je nutné ho zmínit. Bylo by dobré říct, i jaké jídlo máte ráda, abych se mohl pokusit toto jídlo zařadit do vašeho jídelníčku (pokud to bude možné).Telefonní číslo


Vaše telefonní číslo využívám jako variabilní symbol. Nemusíte se bát, že vám budou chodit otravné SMS, nebo že vám budu v noci volat :). Pokud by jste nechtěli zveřejnit vaše číslo můžete použít poslední čtyři čísla, které zadáte do variabilního čísla při převodu peněz.
Jsi na váškách a máš nějaký dotaz? Napiš mi