Co bys řekl/a dostat zdarma startovné na jakýkoliv ze závodu (krom mastery) ze série predator race?
Máš rád/a jízdu na kole, běh nebo jen chůzi? Za každý kilometr tě odměníme body. Body také dostaneš za naše skupinové tréninky, které máš tak rád/a

Jak se přihlásit do soutěže? 


Nemusíš se bát nějakého složitého vyplňování, nebo placení nějakých poplatků.
Stačí splnit těchto pár bodů:
1) Dát like na oficiální stránce Predator race
2) Dát like na oficiální stránce naší tréninkové skupiny Predator Workout
3) Sdílet a dát like na post, který bude připevněn na stránce tréninkové skupiny
4) Vyplnit potřené informace, které najdete a vyplníte ZDE. Do kolonky „VÁŠ   
    DOTAZ“ prosím napište „SOUTĚŽ“.

Pokud vše víše uvedené provedete do 1.11.2017 zařadíte se do soutěže. Uzávěrka na sčítaní bodu je naplánovaná na 31.5.2018.

O co se tedy soutěží?


První místo


Soutěžící s největším počtem bodu získá startovné na Predator race Masakr dle vlastního výběru (od 1.6.2018 do 1.6.2019).

Druhé místo


Je startovné na Predator race Brutal dle vlastního výběru (od 1.6.2018 do 1.6.2019).

Třetí místo


Je startovné na Predator race Drill dle vlastního výběru (od 1.6.2018 do 1.6.2019).

Čtvrté místo


A jelikož jsme moc hodný a predátor má ještě jednu úroveň, budeme tedy soutěžit i o lupen na Predator race RUN dle vlastního výběru od 1.6.2018 do 1.6.2019.

Myslím si, že určitě stojí za to se do soutěže přihlásit. Dále vybereme náhodně čtyři soutěžící, kteří dostanou hrneček s logem naší tréninkové skupiny Predator Workout Kladno.

Na koho je soutěž směřována?


Je úplně jedno jestli máš desítku pod 40minut, nebo jí máš za hodinu dvacet. Na rychlosti totiž zde opravdu nezáleží. Je to o počtech kilometrech a o pravidelném navštěvování našich tréninků. Je to pro vás další motivace proč se přidat do naší rozrůstající se rodiny.

Pokud jsi to dočetl až sem, bude tě určitě zajímat, v čem tedy spočívá sbírání bodů.

Bodování


Skupinové tréninky naší skupiny
Všechny pravidelné tréninky naleznete na stránce www.duchektrener.cz. Ale provádíme spoustu další skupinových tréninků, o kterých se můžeš dozvědět v naší chatovací skupině na FB, kam vás mile rád pozvu (Petr Duchek). Za účast na tomto tréninku získáte 60bodů. Tréninky mimo naší skupinu se nebudou počítat. Tréninky se konají Kladno/Slaný/Hořešovice.

Běh


Běhat si může, každý sám jak chce, kdy chce a kolikrát chce. Je tu pouze jediná podmínka a to mít záznam o běhu. Existuje spoustu trekovacích aplikací (Endomondo, Runkeeper, Runtastic, Strava), ale můžete klidně poslat záznam přímo z hodinek suunto, garmin, fitbit atd. Manuálně vložená aktivita nebude započítávána. Aktivitu mi pošlete na petr@duchektrener.cz, nebo stačí sdílet na FB messenger. Za každý uběhnutý km dostanete 6bodů (10km = 60bodů).

Kolo


Je to úplně to samé, jako u běhu jen je rozdíl v bodování. Za každý ujetý km dostanete 3 body.

Chůze


Opět platí to samé co u běhu, nebo kola. Jen zde máme ještě jednu podmínku a to je v minimálním počtu km na jeden záznam. Aby nedocházelo k tomu, že budete trasovat třeba cestu na záchod, nebo k autu je zde nastaveno minimální plnění pro vzdálenost. Tedy pokud chůze bude mít méně než 3km, nebude započítávána do tabulky. Body za chůzi jsou 1km = 4body.

Bonusové body


Pokud se zúčastníš jakéhokoliv závodu ze série predator race ,nebo se staneš dobrovolníkem v období 1.11.2017 - 31.5.2018, dostaneš 200bodů.

Vyhodnocení


Samotné vyhodnocení bude 31.5.2018, ale kdykoliv se budete moct podívat na
stav vašich bodů. Na první stránce uvidíte celkový sumář soutěžících. Na druhé listě se můžete podívat na aktivity, za které jste získaly body.

Tím to chci poděkovat Predator race za podporu při této soutěži a plně věřím, že to nebude poslední soutěž, kterou Kladenská skupina vytváří.

Za sdílení a doporučení vašim známým budu velice rád
S pozdravem Ducháček
Jsi na váškách a máš nějaký dotaz? Napiš mi